اکسچنج 98
برای ورود به پرتال خدمات مشتریان اکسچنج 98 اینجا کلیک کنید.
Olymp Trade (الیمپ ترید) چیست و چگونه می توان از آن کسب درآمد نمود؟
4.1 (82.86%) 7 vote[s]

تاکنون ما روش های زیادی را برای کسب درآمد از طریق اینترنت معرفی کرده ایم که همه آن ها به نوعی نیازمند داشتن تخصص و دانش خاصی بود. اما یکی از روش های کسب درآمد که نیازمند تحصیلات دانشگاهی نیست، کسب درآمد از طریق الیمپ ترید است. تمرکز الیمپ ترید بر روی تحلیل های شما از وضعیت بازار ارز است. این تحلیل های اولیه با دیدن وضعیت تغییرات نمودار در روز های نخستین فعالیت شما در Olymp trade بدست می آید. شیوه کار آن مناسب تمام افرادی است که با اطلاعات پایه ای و داشتن علم تجزیه و تحلیل قصد تغییر وضعیت مالی خود را دارند. با ما در ادامه همراه باشید تا در رابطه با الیمپ ترید بیشتر سخن گفته و نحوه کسب درآمد از آن را بررسی کنیم.

Olymp Trade چیست؟

همانطور که اشاره شد، وب سایت Olymp Trade در حقیقت یک واسطه معاملاتی است که بر اساس نمودار های افزایش یا کاهش قیمت ها کار می کند. این نوع معاملات را در دنیای اقتصاد، معاملات باینری آپشن می گویند که در ادامه در رابطه با آن، سخن خواهیم گفت.

الیمپ ترید به کاربران خود این امکان را می دهد تا بتوانند با داشتن سطوح اولیه اطلاعات اقتصادی و آنالیز شرایط حاکم بر بازار، شغلی نو با بازدهی مناسب برای خود ایجاد کنند. وجود تجربه و تخصص در زمینه چگونگی انجام معاملات و پیشبینی حرکت نمودار قیمت، می تواند در افزایش سود شما در این سایت مفید باشد، اما بدون این موارد نیز الیمپ ترید وب سایت خوبی برای انسان های ریسک پذیری است که می خواهند سرمایه خود را چند برابر کنند.

Olymp Trade چیست؟
Olymp Trade یک پلتفرم معاملاتی باینری آپشن است که کاربران بسیار زیادی از سراسر دنیا دارد.

اگر بخواهیم نحوه کار این سایت و کسب درآمد از آن را با زبانی ساده شرح دهیم، باید بگوییم که در این سایت شما برای افزایش درآمد خود باید پیشبینی کنید. اما این پیشبینی مثل پیشبینی های معمول ورزشی نیست که روی برد و باخت یک تیم یا نتیجه یک مسابقه باشد. بلکه شما در این سایت پیشبینی می کنید که در ساعات یا روزهای آینده قیمت یک دارایی مشخص افزایش پیدا می کند یا کاهش می یابد.

به عنوان مثال شما در Olymp Trade روی افزایش قیمت بیت کوین برای تاریخ 5 ساعت دیگر، به میزان 10 دلار سرمایه گذاری می کنید. اگر این پیشبینی درست از آب دربیاید شما موفق به دریافت بیش از 80 درصد سود خواهید شد و اگر اینطور نباشد، شما ضرر خواهید کرد.

در واقع Olymp Trade به شما این امکان را می دهد تا با توجه به دارایی خود و نمودار افزایش قیمت دارایی های مختلف، یکی از آن ها را انتخاب کرده و روی کاهش یا افزایش قیمت آن در آینده، شرطبندی کنید. به این ترتیب اگر در تاریخ مشخص شده، شما درست پیشبینی کرده باشید سود دریافت کرده و اگر پیشبینی شما غلط از آب در آمده باشد، زیان خواهید کرد. به این سبک معاملات، معاملات باینری آپشن گفته می شود که در زیر توضیح مختصری در رابطه با آن داده شده است.

معاملات باینری آپشن چیست؟

باینری (Binary) در لغت به معنی “دودویی” می باشد. محاسبات باینری به معنی محاسباتی است که در آن فقط از دو حالت صفر و یک استفاده می شود. معاملات باینری نیز به همین معنا می باشد که در آن فقط از دو حالت پیروی می شود. باینری آپشن به معنی این است که شما در هنگام معامله و ایجاد سفارش جدید، فقط دو گزینه در اختیار دارید که در بحث معاملات باینری آپشن، این دو گزینه افزایش قیمت یا کاهش قیمت خواهد بود.

به عبارت ساده تر، در معاملات باینری آپشن شما فقط می توانید روی افزایش یا کاهش قیمت یک دارایی خاص سرمایه گذاری کنید. اگر حدس شما درست باشد معادل آنچه که در زمان ایجاد سفارش توافق شده است، سود دریافت خواهید کرد و در غیر این صورت، مجبور به پرداخت ضرر و زیان خواهید بود.

از آنجا که در این نوع معاملات هیچ حالت سوم یا میانه ای وجود ندارد، بنابراین به این دسته از معاملات، معاملات باینری آپشن گفته می شود که وب سایت الیمپ ترید یکی از محبوب ترین وب سایت هایی است که در این زمینه فعالیت می کند و کاربران بسیار زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب نموده است.

معاملات باینری آپشن چیست
در معاملات باینری آپشن، شما می توانید روی افزایش یا کاهش قیمت یک دارایی خاص، سرمایه گذاری کنید.

نحوه کسب درآمد از الیمپ ترید

حال که دانستیم Olymp Trade چیست و چگونه کار می کند، بهتر است نحوه کسب درآمد از آن را نیز مورد بازبینی قرار دهیم. کسب درآمد از طریق الیمپ ترید کار چندان سخت و پیچیده ای نیست و تنها کافی است در وب سایت رسمی آن ثبت نام کنیم (برای ورود به وبسایت اینجا کلیک کنید) و سپس حداقل میزان سرمایه (10 دلار) را در آن برای ایجاد معاملات، سرمایه گذاری کنید.

البته شما می توانید قبل از واریز پول به حساب کاربری خود در الیمپ ترید، از حساب دمو و آزمایشی این وب سایت نیز برای انجام معاملات فرضی استفاده کنید تا بتوانید در خصوص ایجاد معاملات با ریسک کمتر، بیشتر تجربه کسب کنید.

پس از واریز حداقل مبلغ، حال شما می توانید به بخش معاملات وارد شده و اولین تجربه خود را در کار با Olymp Trade به دست آورید. پس از ورود به بخش مربوطه، شما باید یک دارایی را برای انجام معامله انتخاب کنید. به عنوان مثال، می توان بیت کوین را انتخاب نمود. سپس باید مقداری از سرمایه خود را (حداقل 1 دلار) روی افزایش یا کاهش قیمت آن، سرمایه گذاری کنید.

برای آغاز به کار در Olymp Trade شما باید پس از افتتاح حساب در این سایت ابتدا حساب کاربری خود را به میزان حداقل 10 دلار شارژ کنید تا بتوانید با استفاده از آن، اقدام به سرمایه گذاری کنید. شما می توانید از طریق سیستم های شارژ حساب الیمپ ترید حساب الیمپ ترید خود را شارژ کنید.

به عبارت دیگر شما 1 دلار از 10 دلار خود را روی افزایش قیمت بیت کوین در تاریخ 2 روز دیگر که با عبارت “Call” نمایش داده می شود، سرمایه گذاری می کنید. به این ترتیب اگر تا دو روز دیگر، قیمت بیت کوین، افزایش پیدا کرد و بیش از آن چیزی باشد که در لحظه ایجاد معامله بوده است، شما سودی معادل 80 درصد دریافت خواهید کرد و دارایی شما به 10.8 دلار خواهد رسید. درمقابل اگر پیشبینی شما درست پیش نرفت باید زیان آن را پرداخت کنید و دارایی شما به 9 دلار کاهش پیدا خواهد کرد.

همچنین شما می توانید روی کاهش قیمت بیت کوین در 2 روز آینده نیز شرطبندی کنید. برای این منظور می توانید از عبارت “Put” استفاده کرده و میزانی از درآمد خود را در کاهش قیمت قیمت بیت کوین به ترتیبی که در بالا گفته شده است، سرمایه گذاری کنید.

الیمپ ترید
شما در Olymp Trade امکان معامله انواع ارزهای دیجیتال را نیز دارید.

Olymp Trade در ایران

سوالی که ممکن است برای علاقه مندان به فعالیت در این وب سایت پیش آمده باشد این است که فعالیت در این وب سایت در ایران چگونه ممکن خواهد بود و آیا الیمپ ترید در ایران قانونی است؟

استفاده از این وب سایت در ایران، فعلا شامل محدودیت خاصی نمی شود اما از آنجا که ایران جزو کشورهایی است که در لیست تحریم های اقتصادی امریکا قرار گرفته، بنابراین پیشنهاد می شود حدالامکان از هویت غیر ایرانی برای ثبت نام در این وب سایت استفاده کرده و با آی پی غیر ایران به آن متصل شوید.

Olymp Trade از سیستم های پرداخت بسیاری همچون ویزا کارت، مستر کارت، یاندکس مانی، اسکریل و وب مانی پشتیبانی می کند و علاقه مندان به فعالیت در این وب سایت می توانند از طریق این سیستم های پرداخت اقدام به واریز یا برداشت از حساب خود نمایند و به این ترتیب از امکانات این وب سایت بهره مند شوند.

افتتاح حساب الیمپ ترید

اگر مایل به فعالیت در وب سایت Olymp Trade و کسب درآمد از این طریق هستید، می توانید از طریق دکمه زیر به بخش ثبت نام در اکسچنج 98 مراجعه کرده و پس از ثبت نام در این سایت، درخواست خود را مبنی بر افتتاح حساب وریفای شده الیمپ ترید ارسال کنید.

۳۷ نظر

 • abolfazlrezapoor گفت:

  سلام من اگه بخوام مسار کارت بگیرم چطور باید بگبرم ؟

 • علی زیلابی گفت:

  با سلام. برای دریافت سود از الیمپ ترید یعنی انتقال اون به وب مانی وکارت بانکی ایران ایا مدرک گذرنامه الزامی است؟

 • Hamed گفت:

  با سلام. اگر کسی در این کار پیشرفت کنه و حرفه ای بشه به فرض ۱۰۰ دلارش چقدر میشه؟ از ۱۰۰ دلار روزانه یا هفته ای چقدر میتونه سود کنه؟

  • مهسا ناصری گفت:

   سلام. دوست عزیز این مورد به خود شما بستگی دارد. می توانید با استفاده از حساب دمو برای مدتی فعالیت کنید و میزان درآمد خود را تخمین بزنید.

 • صادق محمودی گفت:

  سلام اگه میشه نحوه کامل کار با الیمپ ترید را بگید یا فیلم شو برام بفرستید ممنون

 • رسول گفت:

  سلام
  من یک اکانت المیپ ترد درست کردم و فعلا با حساب دمو در حال تمرین کردن هستم. ولی زبان سایت انگلیسی هست. حال با توجه به اینکه این بروکر زبان فارسی را نیز پشتیبانی میکند من چطور میتونم زبان سایت را فارسی کنم؟

  • مهسا ناصری گفت:

   سلام. به قسمت پایینی منوی سایت مراجعه کنید. بر روی علامت پرچم آمریکا کلیک کنید و سپس از میان زبان های موجود فارسی را انتخاب کنید.

 • محمدابراهیم گفت:

  سلام من تقریبا همه کاراشوتاکیف پول انجام دادم ایاحتمابایدکارگذارداشت وبعدازشارژمیشه تریدکرد

  • مریم مظفری گفت:

   سلام . متوجه منظور شما در خصوص کلمه “کارگذار” نشدم اما پس از ایجاد اکانت، یک موجودی غیر واقعی برای تمرین به شما اختصاص می یاید. در ابتدا نیاز به شارژ حساب نیست. از این موجودی استفاده کنید و نحوه ترید را یاد بگیرید. سپس نسبت به شارژ حساب خود اقدام کنید.

 • Ahmadreza گفت:

  سلام !من که ایرانم چطور با پرو فایل کشور دیگه یه اکانت کشور دیگه وارد بشم !؟؟؟خب وقتی وارد شدم چطور درآمدم به ریال تبدیل میشه!وبحسابم توی ایران واریز میشه !

 • علیرضا کندری گفت:

  فقط مشکل بازکردن حساب دارم که نمیتونم ونمیدونم چه حسابی باز کنم که بتونم دریافت وپرداخت کنمدوسه ماهه درگیرم

 • کندری علیرضا گفت:

  سلام نحوه باز کردن حساب کارت بانکی ودریافت وپرداخت رو نمیتونم انجام بدم طریقه باز کردن حساب وب مانی رو اگر محبت کنید ممنون یا هر حساب دیگری که بتوانیم پول دریافت وپرداخت کنیم

 • Shirinmirzaie گفت:

  سلام اگر براساس زمان تنطیم شده قیمت ارز یا هر چیز دیگر که روی ان ترید انجام دادیم هیچ تغییری نکرد چی میشه مثلا ارز نه پایین رفت نه بالا وثابت موند در اون مدت زمانی که ما درخواست دادیم ممنون میشم جواب بدید

 • بیژن گفت:

  به نظر من این کار حتی اگر هیچ ریسکی نداشته باشه، هیچ فرقی با پدیده گلدکوئیست نداره. عده ای بیچاره میشن و عده ای دیگه پولدار. سؤالم اینه آیا از نظر شرعی این پول حلاله یا نه

  • سیاوش گفت:

   اقا بهپنظرمن تنها جایی که هیچ کسی ضرر نمیکنه و همه سود میکنن بهشته برین پروردگار متعاله شما بازار فرشم بری بازنده و برنده داره اموزش پرورشم بری همینطور یکم دیدگاهتو عوض کن

 • پریسا تقیبی گفت:

  پریسا تقیبی

  سلام لطفا درباره اینکه بتونم حساب بانکی باز کنم توضیح بدید ممنون وآیا بایکی از حساب های خودم در ایران میتونم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

 • پریسا تقیبی گفت:

  پریسا هستم
  باسلام واحترام
  باعرض پوزش …… من سایتتان را مطالعه کردم و اولین بارم بود که بر خوردم. ولی راستش اصلا متوجه نشدم دقیقا چکار کنم. میشود بیشتر توضیح بدهید..یایک فیلم آموزشی بدهید ممنون

 • محمد گفت:

  سلام خسته نباشید این برنامه در المان هم فعاله

 • Ali گفت:

  سلام. من در عرض چند ساعت ۱۰ هزار دلار را تبدیل به ۲۰ هزار دلار کردم. آیا شانسی هست یا میتوانم کار کنم؟

 • coder گفت:

  سلام و خسته نباشید. خب ما ایرانیا که تحریم هستیم چجوری میتونیم اون درآمد احتمالی رو به ریال تبدیل کنیم؟!

  • مریم مظفری گفت:

   با سلام . امکان نقد کردن درآمد الیمپ ترید برای کاربران وب سایت اکسچنج ۹۸ فراهم شده است. در سایت عضو شوید و از این امکان استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص اینجا کلیک کنید.
   موفق باشید

  • توران خاتون گفت:

   سلام. اگر از نظر شرعی با سایت های بِت مشکلی نداشته باشین وبه عبارت ساده تر اگر با خوردن همچین پولهایی خدا نزنه پس کله مون کتلت واسفالت بشویم _البته خدا نکنه،ایشالا گربه هست_برای تبدیل پول صرافی انلاین وجود دارد ومشکل چندانی هم ندارد

 • نجمه پوررمضان گفت:

  چگونه شروع کنم وموردمعامله چی هاهست؟

  • مریم مظفری گفت:

   با سلام
   با توجه به توضیحات درج شده در متن، شما با سرمایه غیر واقعی ده هزار دلاری، می توانید بدون هیچ گونه ریسکی، نحوه کار با مجموعه را فرا بگیرید. حدود ۶۰ نوع ارز مورد پذیرش الیمپ ترید است.
   موفق باشید

 • فهیمه سادات حسنی گفت:

  سلام. و وقتتان بخیر و سال جدیدتان هم مبارک باشد.
  باعرض پوزش …… من سایتتان را مطالعه کردم و اولین بارم بود که بر خوردم. ولی راستش اصلا متوجه نشدم دقیقا چکار کنم. میشود بیشتر توضیح بدهید..
  یک نوع قمار نیست اینکار.؟

  لطفا کمکم کنید واقعا شدیدا به درآمدش نیاز دارم..
  سپاس گزارم

  • مریم مظفری گفت:

   با سلام
   با توجه به نوسانات ارز، و دانشی که از تحلیل روند قیمت ارز دیجیتال وجود دارد، می توان توسط الیمپ ترید کسب درآمد کرد. نظرات در خصوص قمار بودن یا نبودن اینکار متفاوت بوده و وابسته به اعتقادات شخصی هر فرد است. طبق آنچه در متن ذکر شده است، شما می توانید به کسب درآمد بپردازید. در صورت داشتن هر گونه سوال، پشتیبانان اکسچنج ۹۸ در خدمت شما هستند.
   موفق باشید.

  • علی گفت:

   سلام خواستم بگم کاری با قمار بودن یا نبودنش ندارم. اگه تازه وارد هستید و هیچ آموزشی رو تجربه نکردید اصلا وارد این کار نشید رسیک بالایی داره و اصلا شانسی نیست

نظر بدهید