اکسچنج 98

اکسچنج 98 سیستم تمام خودکار خرید و فروش پول های الکترونیک ازرهای دیجیتال با پشتیبانی 24 ساعته و خدمات رسالی سریع خرید و فروش کلیه پول های الکترونیک مختلف

  • پی پال
  • پرفکت مانی
  • وبمانی
  • اسکریل
  • و کلیه ارزهای دیجیتال
برای ورود به پرتال خدمات مشتریان اکسچنج 98 اینجا کلیک کنید.

ارزهای دیجیتال نیاز به یک مکان دیجیتال برای ذخیره سازی دارند. این مکان دیجیتال که با عنوان کیف پول شناخته می شود، می تواند انواع مختلفی را از قبیل سخت افزاری، نرم افزاری، تحت وب، موبایلی و یا حتی کاغذی شامل شود. ما در ادامه به معرفی و بررسی تعدادی از بهترین کیف پول های دسکتاپ و نرم افزاری خواهیم پرداخت و این کیف پول ها را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین کیف پول دسکتاپ

کیف پول های دسکتاپ یا نرم افزاری، به کیف پول هایی گفته می شود که توانایی نصب روی سیستم های کامپیوتر شخصی را داشته باشند و بتوان از آن ها در PC ها و لپ تاپ ها استفاده نمود. این کیف پول ها باید دارای نسخه های سازگار و هماهنگ شده با سیستم عامل های اصلی دسکتاپ، مثل ویندوز، لینوکس و مک باشند.

امروزه اکثر کیف پول های ارز دیجیتال، دارای نسخه های متعددی از نرم افزار خود هستند که حتی در گوشی های تلفن همراه نیز قابل استفاده بوده و می توان از آن ها برای نگهداری و ذخیره سازی ارز دیجیتال استفاده نمود.

بهترین کیف پول موبایل

اگر قصد دارید تا از گوشی تلفن همراه خود به عنوان کیف پول ارز دیجیتال استفاده کرده و دارایی های خود را در کیف پول های مخصوص موبایل ذخیره کنید، پیشنهاد می کنیم مطلب “معرفی بهترین کیف پول موبایل” را مطالعه کرده تا با برخی از این کیف پول ها آشنا شوید.

ما در جدولی که در ادامه آورده شده است، سعی کرده ایم تا 10 مورد از بهترین کیف پول های چند منظوره و تک منظوره ارزهای دیجیتال را به شما معرفی کنیم که دارای نرم افزار مخصوص سیستم های رومیزی و لپ تاپ بوده و قابلیت نصب روی سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مک را دارند.

بهترین کیف پول های دسکتاپ

برخی از این کیف پول ها توانایی پشتیبانی همزمان از چندین ارز مختلف را دارند که در این میان کیف پول هایی همچون کیف پول Atomic و یا Coinomi قابلیت ذخیره سازی بیش از 100 نوع ارز مختلف را دارا می باشند. این کیف پول ها علاوه بر نسخه های دسکتاپ، دارای نسخه های موبایلی و حتی تحت وب نیز می باشند و از این لحاظ یک کیف پول کامل به حساب می آیند.

بهترین کیف پول چند منظوره

کیف پول های چند منظوره به کیف پول هایی گفته می شود که قابلیت نگهداری همزمان از چندین ارز مختلف را دارا می باشند. ما در مطلب “معرفی بهترین کیف پول چند منظوره” به بررسی و معرفی تعدادی از این کیف پول ها پرداخته ایم که پیشنهاد می کنیم این مبحث را مطالعه فرمایید.

جدول زیر شامل تعدادی از بهترین کیف پول های دسکتاپ می باشد.

نام کیف پول سیستم عامل تعداد ارزهای پشتیبانی شده مهمترین ارزهای پشتیبانی شده
Coinomi Windows, Mac, Linux 170+ BTC, XRP, ETH, BCH, TUSD, LTC, USDT, ZEC, DOGE, NEM, BNB, XMR, DASH, USDC, …
Jaxx Windows, Mac, Linux 80+ BTC, ETH, DASH, ETC, BCH, REP, LTC, ZEC, RSK, DGE, ICN, GNT, GNO, DGD, BCAP, CVC, …
Atomic Windows, Mac, Linux 400+ BTC, ETH, BCH, LTC, XRP, XLM, EOS, USDT, ADA, XMR, TRX, BSV, DASH, MIOTA, BNB, ETC, …
Exodus Windows, Mac, Linux 90+ BTC, BCH, ETH, ETC, LTC, XRP, OMG, MKR, BAT, GNT, DASH, TRX, BNB, EOS, ZEC, WAVES, NEO …
Guarda Windows, Mac, Linux 40+ BTC, BTG, ETH, BCH, DOGE,  DASH, EOS, ETC, MIOTA, XRP, XLM, TRX, ZEC, …
Armory Windows, Mac, Linux 1 BTC
Electrum Windows, Mac, Linux 1 BTC
Green Address Windows, Mac, Linux 1 BTC
Copay Windows, Mac, Linux 2 BTC, BCH
Toast Wallet Windows, Mac, Linux 1 XRP