اکسچنج 98

اکسچنج 98 سیستم تمام خودکار خرید و فروش پول های الکترونیک ازرهای دیجیتال با پشتیبانی 24 ساعته و خدمات رسالی سریع خرید و فروش کلیه پول های الکترونیک مختلف

  • پی پال
  • پرفکت مانی
  • وبمانی
  • اسکریل
  • و کلیه ارزهای دیجیتال
برای ورود به پرتال خدمات مشتریان اکسچنج 98 اینجا کلیک کنید.

اندروید یک پلتفرم دستگاه موبایل است که می توان از آن برای نگه داری ارزهای رمزپایه استفاده کرد، و می تواند بسیار برای کاربران مفید باشد، چرا که با یک کلیک می توانند دارایی های رمز پایه خودشان را مدیریت کنند. اتریوم دومین ارز رمز پایه بزرگ در جهان است و تقریبا در تمامی کیف پول های موبایلی پشتیبانی می شود. کیف پول اندروید اتریوم، در مقایسه با دیگر ابزار نگه داری، یکی از بالاترین تعداد دانلودها را دارد. در این مقاله 5 کیف پول برتر اتریوم را معرفی می کنیم، که بالاترین امنیت را دارند، و می توانید از میان آن ها یک مورد را برای خود برگزینید.

کیف پول های برتر اتریوم

Trust Wallet

Trust Wallet

Trust Wallet (تراست والت) یکی از کیف پول های برتر اندروید برای اتریوم است، و از اکثر توکن های ERC20 نیز پشتیبانی می کند. بعد از این که سال پیش بایننس صاحب آن شد، اعتبار آن افزایش یافت، و اکنون کاربران آن قادر به نگه داری، ارسال و دریافت اتریوم و دیگر ارزهای رمز پایه هستند.

این کیف پول نه تنها در اندروید، بلکه برای نسخه iOS نیز در دسترس است. اگر تازه کار باشید نیز به راحتی می توانید با کیف پول تراست کار کنید، چرا که کار با آن بسیار ساده است.

Bread Wallet از کیف پول های برتر اتریوم

Bread Wallet از کیف پول های برتر اتریوم

Bread Wallet (برد والت) از ارزهای رمز پایه ای مانند بیت کوین، بیت کوین کش، و بسیاری از توکن های ERC20 پشتیبانی می کند. از طریق اپلیکیشن BRD  می توانید مستقیما به شبکه ارزهای رمز پایه متصل شوید، و در آن جا از کیف پول خود نگه داری کنید.

به این صورت، از طریق دستگاه گوشی اندرویدی خود، می توانید به صورت کاملا امن به دارایی های دیجیتال خود دسترسی داشته باشید. این برنامه یک کلید اختصاصی خاص را ارائه می دهد، و می توانید کیف پول خود را با استفاده از یک عبارت عبور بازگردانی کنید.

Coinomi از کیف پول های برتر اتریوم

Coinomi از کیف پول های برتر اتریوم

Coinomi (کوینومی) یک کیف پول موبایلی چند ارزی است، که در آن می توانید مالک یک کلید اختصاصی باشید، و همچنین ویژگی های بک آپ و ریکاوری را نیز برای شما فراهم آورده است.

برای این که در این برنامه عضو و و ارد آن شوید، هیچ اطلاعات شخصی از شما درخواست نمی شود، بنابراین در این کیف پول موبایلی می توانید از هویت خود محافظت کرده و برای همگان ناشناس باقی بمانید.

Jaxx از کیف پول های برتر اتریوم

Jaxx از کیف پول های برتر اتریوم

Jaxx (جکس) یکی از برترین کیف پول های اندرویدری اتریوم است. این برنامه همچنین برای دارای نسخه iOS هست و برای آیفون نیز در دسترس می باشد. در این کیف پول می توانید کنترل کاملی بر دارایی های ارز پایه و کلیدهای اختصاصی خود داشته باشید، بنابراین هر زمان و در هر حالتی که نیاز به دسترسی به آن داشته باشید، در دسترس شما قرار دارد.

در این برنامه با سطح بالایی از امنیت، می توانید ارزهای رمز پایه را ذخیره و نگه داری، ارسال، و همچنین دریافت کنید. این برنامه برای تازه کارها نیز مناسب است و آن ها نیز می توانند از آن استفاده کنند، چرا که راحتی کار با آن در سطح بالایی قرار دارد. بنابراین از این نظر برنامه جکس یکی از بهترین کیف پول های اتریوم نامیده می شود.

Atomic Wallet

Atomic Wallet

Atomic Wallet (اتمیک والت) نیز بر اساس بررسی های انجام شده، یکی دیگر از کیف پول های برتر اتریوم برای اندروید است. این برنامه به عنوان یک اپلیکیشن کاربر پسند شناسایی شده است، چرا که رابط کاربری آن آسان است و حتی معامله گران تازه کار نیز می توانند به راحتی با آن کار کنند.

این برنامه در سر تا سر فضای رمز نگاری شده دارای ارزش است، و می تواند به صورت هم زمان چندین ارز رمز پایه را درون خود ذخیره کند. مدیریت تمامی این ارزها نیز تنها با کمک یک PIN ممکن شده است.

با وجود تمام امنیتی که این کیف پول ها برای محافظت از دارایی های رمز پایه شما ارائه می دهند، خود شما نیز باید نکاتی را در جهت حفظ امنیت ارزهای دیجیتال خود رعایت نمایید، که در مقاله ای جداگانه به این موضوع مهم پرداخته ایم.