برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

اکسچنج 98

اکسچنج 98 سیستم تمام خودکار خرید و فروش پول های الکترونیک ازرهای دیجیتال با پشتیبانی 24 ساعته و خدمات رسالی سریع خرید و فروش کلیه پول های الکترونیک مختلف

  • پی پال
  • پرفکت مانی
  • وبمانی
  • اسکریل
  • و کلیه ارزهای دیجیتال
کسب درآمد از اکسچنج 98

سیستم کسب درآمد اکسچنج 98 و استفاده رایگان از خدمات

اگر مایل به کسب درآمد از طریق اینترنت در هر مکانی هستید و دوست دارید که بدون انجام کارهای سخت و مشقت بار، به یک درآمد منظقی دست پیدا کنید، سیستم کسب درآمد اکسچنج 98 می تواند در این زمینه به شما کمک کند. سیستم کسب درآمد اکسچنج 98 به کسانی که قصد دارند تا به کسب درآمد واقعی برسند کمک می کند تا از طریق معرفی خدمات اکسچنج 98 به دوستان و آشنایان خود، به کسب درآمد بسیار مناسبی در طی مدت زمان کوتاهی دست پیدا کنید.

کسب درآمد از اکسچنج 98

در این سیستم، شما به ازای هر کاربری که به اکسچنج 98 معرفی کنید می توانید از کمیسیون یا حق معرفی کاربر اکسچنج 98 برخوردار شوید! برای این منظور تنها کافی است به بخش همکاری در فروش یا کسب درآمد اکسچنج 98 مراجعه کرده و لینک معرف خود را به دوستانتان ارائه دهید تا آن ها نیز بتوانند با استفاده از لینک شما وارد وب سایت اکسچنج 98 شده و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

علاوه بر کمیسیون معرفی اکسچنج 98 به دوستان خود، می توانید از کمیسیون خرید کاربران معرفی شده توسط شما در اکسچنج 98 نیز بهره مند شوید و درآمد روزانه خود را افزایش دهید. در سیستم کسب درآمد اکسچنج 98، شما می توانید از خریدی که کاربران معرفی شده توسط شما انجام می دهند نیز بهره مند شده و به میزان نیم درصد از هر خرید آن ها، کمیسیون دریافت کنید.

همچنین بخوانید |  بهترین سایت های استخدام مترجم با درآمد روزانه 30 دلار!

علاوه بر این، اکسچنج 98 به خود شما نیز خدماتی را ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان رسیدن به سطح تخفیف های چند درصدی اشاره کرد. بنابراین شما می توانید علاوه بر این که از حق کمیسیون معرفی و خرید کاربران معرفی شده توسط خودتان استفاده کنید، می توانید از تخفیف های نقدی اکسچنج 98 در خرید خود نیز بهره مند شده و به این ترتیب در خریدهای خود نیز اقتصادی تر عمل کنید.

کسب درآمد از طریق اکسچنج 98
اکسچنج 98 به شما کمک می کند تا درآمد زیادی را بدست بیاورید.

1. کمیسیون معرفی کاربر

کاربران علاقه مند به کسب درآمد از طریق اکسچنج 98 می توانند از طریق معرفی کاربران جدید به اکسچنج 98 از 10000 ریال کمیسیون معرفی کاربر بهره مند شوند. شما به ازای هر کاربری که به اکسچنج 98 معرفی می کنید و این کاربر از طریق لینک معرف شما وارد بخش ثبت نام می شود، می توانید از 10000 ریال حق معرفی بدون قید و شرط اکسچنج 98 بهره مند شوید.

تنها نکته ای که باید به یاد داشته باشید این است که کاربر معرفی شده از طریق لینک معرف شما وارد بخش ثبت نام شده باشد و مراحل احراز هویت را نیز به طور کامل انجام داده باشد. پس از احراز هویت کاربر معرفی شده توسط شما، این مبلغ به کیف پول شما اضافه خواهد شد و به ازای هر کاربر جدید نیز به مقدار آن اضافه خواهد شد.

2. کمیسیون خرید کاربران معرفی شده

در سیستم کسب درآمد اکسچنج 98 ، علاوه بر این که به ازای هر کاربر معرفی شده توسط شما، مبلغی را دریافت می کنید، به ازای هر خریدی که کاربر معرفی شده توسط شما انجام می دهد، مبلغی را نیز به عنوان کمیسیون خرید دریافت خواهید کرد.

همچنین بخوانید |  فارکس تایم | بررسی و معرفی ویژگی های یکی از بهترین بروکرهای فارکس

اگر کاربران معرفی شده توسط شما از اکسچنج 98 خرید داشته باشند، شما می توانید از حق کمیسیون نیم درصدی خرید آن ها بهره مند شوید. به عبارت ساده تر، با هر خرید کاربر معرفی شده توسط شما از اکسچنج 98، مبلغ نیم درصد از کل خرید او به عنوان کمیسیون به شما تعلق خواهد گرفت و به صورت خودکار به کیف پول شما واریز خواهد شد.

3. برخورداری از تخفیف

علاوه بر کمیسیون های یاد شده، شما می توانید از تخفیف های 1 تا 3 درصدی ما نیز در خرید های خود، بهره مند شوید. به ازای هر کاربری که از طریق لینک معرف شما در اکسچنج 98 ثبت نام می کند، شما از یک سطح تخفیف بالاتر بهره مند خواهید شد و این سطح تخفیف با 3 درصد نیز ادامه خواهد داشت.

به این ترتیب علاوه بر اینکه شما می توانید از تخفیف های سطح همکار در اکسچنج 98 بهره ببرید، از تخفیف های بخش معرفی اکسچنج 98 به دوستان خود نیز می توانید بهره مند شده و تجربه دلچسبی را از خرید در اکسچنج 98 داشته باشید.

ورود به بخش کسب درآمد اکسچنج 98

علاقه مندان به استفاده از سیستم کسب درآمد اکسچنج 98 و برخورداری از موارد ذکر شده در بالا، می توانند از طریق آموزش تصویری زیر به بخش مورد نظر خود مراجعه کرده و لینک معرف خود را برای کسب درآمد بدست بیاورند.

  1. ابتدا به پنل کاربری خود در اکسچنج 98 و اگر حساب کاربری ندارید، از طریق دکمه زیر، به بخش ثبت نام در اکسچنج 98 وارد شوید و پس از ثبت نام، مراحل احراز هویت را به طور کامل انجام دهید. (اگر در بخش ثبت نام دچار مشکل شدید، می توانید از طریق آموزش ثبت نام در اکسچنج 98، آموزش های لازم را در خصوص ثبت نام و احراز هویت دریافت کنید.)
  1. پس از ورود به پنل کاربری خود، از طریق منوی بالای صفحه، گزینه “حساب کاربری” و سپس گزینه “کسب درآمد” را انتخاب کنید.
کسب درآمد از اکسچنج 98
  1. در مرحله بعدی شما می توانید از قسمت سمت راست و پایین، لینک معرف خود را بدست بیاورید. پس از آن، هر کاربری که با استفاده از لینک معرف شما وارد سایت اکسچنج 98 شده و در آن ثبت نام کند، شما می توانید از حق کمیسیون و تخفیفی که در بالا به آن ها اشاره شده است، بهره مند شوید.
لینک معرف اکسچنج 98

در بخش درآمد، می توانید درآمد کسب شده امروز و دیروز خود را مشاهده کرده و به طور کلی، درآمد کلی را نیز مشاهده کنید. تعداد کاربران معمولی و کاربران احراز هویت شده که توسط شما معرفی شده اند نیز مشخص می باشد.

توجه داشته باشید که هر گاه درآمد کسب شده توسط شما به 50000 تومان برسد، مبلغ مورد نظر به طور خودکار به کیف پول شما انتقال داده خواهد شد و پس از آن می توانید این مبلغ را برداشت نموده و مستقیما به حساب بانکی خود انتقال دهید.

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟