اکسچنج 98

اکسچنج 98 سیستم تمام خودکار خرید و فروش پول های الکترونیک ازرهای دیجیتال با پشتیبانی 24 ساعته و خدمات رسالی سریع خرید و فروش کلیه پول های الکترونیک مختلف

 • پی پال
 • پرفکت مانی
 • وبمانی
 • اسکریل
 • و کلیه ارزهای دیجیتال
برای ورود به پرتال خدمات مشتریان اکسچنج 98 اینجا کلیک کنید.

در صورتی که صاحب یک وب سایت یا وبلاگ هستید، احتمالا تا کنون به کسب درآمد از آن فکر کرده اید. از آن جایی که این روزها استفاده از اینترنت و اهمیت تبلیغات هر روز رو به افزایش است، به احتمال قوی نام برنامه گوگل ادسنس، که توسط گوگل و با هدف فعالیت های تبلیغاتی طراحی شده است، به گوش شما خورده باشد. گوگل ادسنس به شما این امکان را می دهد که از طریق وب سایت یا وبلاگ خود، و با به اشتراک گذاری تبلیغات، و هر کلیک بر روی این تبلیغات، درآمد کسب کنید. برای انجام این کار اما نیاز به ساخت حساب کاربری در گوگل ادسنس و فعال کردن حساب خود دارید.

ساخت حساب کاربری در گوگل ادسنس بسیار آسان است و به محض انجام این کار، می توانید تمرکز خود را بر انجام روش هایی که به کسب درآمد از گوگل ادسنس کمک می کنند، بگذارید.

ساخت حساب در گوگل ادسنس

ساخت حساب در گوگل ادسنس

همان طور که پیشتر گفتیم، برای این که بتوانید تبلیغات گوگل ادسنس را در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و از این طریق درآمد کسب کنید، در ابتدا باید یک اکانت گوگل ادسنس بسازید. در ادامه نحوه انجام این کار را به صورت قدم به قدم توضیح می دهیم.

گوگل ادسنس

اگر هنوز آشنایی لازم با گوگل ادسنس را کسب نکرده اید، با مراجعه به مقاله “گوگل ادسنس چیست“، می توانید با این برنامه و امکانات و کارآیی آن آشنا شوید.

 1. وارد وبسایت گوگل ادسنس به آدرس www.google.com/adsense شوید.

 2. گزینه Sign up now در میانه صفحه را انتخاب کنید.

 3. آدرس URL وبلاگ یا وب سایتی که می خواهید تبلیغات را در آن قرار دهید، وارد نمایید.

  در این مرحله برای ثبت نام در گوگل ادسنس، باید URL سایت مورد نظر که می خواهید تبلیغات در آن نمایش داده شوند را وارد کنید. اما برای این که بتوانید مراحل ساخت حساب کاربری در گوگل ادسنس را با موفقیت به پایان ببرید، باید چند نکته را رعایت کنید. URL وارد شده باید URL سایت شما باشد. همچنین این URL نباید دارای هیچ پارامتر اضافی باشد، و همچنین نمی توانید URL یک صفحه یا مسیر مشخص را وارد کنید.

 4. آدرس ایمیلی که می خواهید در ارتباط با اکانت گوگل ادسنس شما باشد را وارد کنید.

  می توانید از کمک سفارشی و پیشنهادات عملکردی گوگل ادسنس بهره مند شوید. اگر می خواهید این قابلیت برای شما فعال شود، باید گزینه مربوطه (Yes) را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که همواره می توانید مستقیما از طریق حساب کاربری خود، آدرس ایمیل و اطلاعات تماس خود را تغییر دهید.

 5. گزینه Save and continue را انتخاب نمایید.

 6. اکنون باید وارد اکانت خود در گوگل شوید.

  اگر از Gmail یا هر سرویس دیگر در گوگل استفاده می کنید، یک اکانت در گوگل نیز دارید. برای ساخت حساب در گوگل ادسنس نیاز به یک حساب گوگل دارید، بنابراین اکانت گوگل ندارید، باید یک اکانت برای خود ایجاد کنید.

 7. کشور خود را انتخاب کنید.

  البته باید بدانید که برخی از کشورها از طرف گوگل دارای محدودیت هستند.

 8. اکنون باید گزینه بررسی و پذیرفتن شرایط و ضوابط را انتخاب کنید.

 9. بر گزینه ساخت حساب کلیک کنید.

  هنگامی که این کار را انجام دهید، وارد حساب کاربری گوگل ادسنس خود می شوید.

 10. وارد صندوق پیام های خود در ایمیلی که در ارتباط با اکانت گوگل ادسنس شما است شوید، و بر روی لینک شناسایی که گوگل ادسنس برای شما ارسال کرده است کلیک کنید.

  هنگامی که بر روی لینک کلیک کنید، به حساب خود باز می گردید.

نحوه فعال سازی اکانت گوگل ادسنس

فعالسازی اکانت ادسنس

ساخت حساب در گوگل ادسنس کار آسانی است و تنها با انجام چند مرحله ساده می توان این کار را انجام داد. اما زمانی که حساب خود را بسازید، باید آن را فعال کنید. پیش از این که بتوانید تبلیغات را در وب سایت وبلاگ خود قرار دهید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید، باید حسابتان فعال شده باشد.

برای این کار، تنها باید وارد حساب کاربری خود شوید، و در صفحه اصلی، مراحلی که در زیر بیان می کنیم را انجام دهید، تا حساب کاربری شما در گوگل ادسنس فعال شود.

 • در ابتدا باید سایت خود را با اکانت گوگل خود مرتبط کنید.
 • آدرس پرداخت خود را دراکانت خود وارد کنید تا از این طریق درآمد خود را دریافت نمایید.
 • تایید شماره تلفن نیز باید انجام شود که البته برای برخی کشورها این کار لازم نیست.

هنگامی که این مراحل را بر اساس دستورالعمل های بالا انجام دادید، بر گزینه Done یا Submit کلیک کنید.

باقی مراحل برا عهده سرویس گوگل ادسنس است. آن ها سایت شما را بررسی می کنند، تا مطمئن شوند که سایت یا وبلاگ شما با قوانین و سیاست های سرویس ادسنس در یک راستا قرار دارد. به خاطر داشته باشید که سایت شما باید دارای محتوای کافی باشد، و اگر سایت شما در دست ساخت است، و به هر دلیلی باز نمی شود، اکانت گوگل ادسنس شما تایید نخواهد شد.

هنگامی که سرویس ادسنس، مطابقت سایت شما با الزامات را تایید کند، حساب شما را تایید و فعال خواهند کرد. هنگامی که حساب گوگل ادسنس شما تایید شود، می توانید تبلیغات را در وب سایت یا وبلاگ خود مشاهده کرده و با هر کلیک کاربران وب سایت بر روی تبلیغات، شما درآمد کسب نمایید. معمولا فرآیند فعال سازی اکانت، کمتر از یک روز طول می کشد، هر چند گاهی اوقات ممکن است زمان بیشتری مورد نیاز باشد، بنابراین باید صبور باشید.

گوگل ادسنس مزایای زیاد و معایبی نیز دارد، که پیش از ساخت حساب در آن و استفاده از آن به عنوان یک روش کسب درآمد اینترنتی، باید از مزایای گوگل ادسنس و معایب گوگل ادسنس مطلع باشید. با تحقیق کامل در مورد گوگل ادسنس، در مورد این سیستم تبلیغاتی و ویژگی های آن، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

کسب درآمد اینترنتی

اگر از طریق گوگل ادسنس درآمد کسب کرده اید، می توانید درآمد اینترنتی خود را از طریق وب سایت اکسچنج 98 به ریال تبدیل نمایید.

۳ نظر

نظر بدهید