اکسچنج 98

اکسچنج 98 سیستم تمام خودکار خرید و فروش پول های الکترونیک ازرهای دیجیتال با پشتیبانی 24 ساعته و خدمات رسالی سریع خرید و فروش کلیه پول های الکترونیک مختلف

 • پی پال
 • پرفکت مانی
 • وبمانی
 • اسکریل
 • و کلیه ارزهای دیجیتال
برای ورود به پرتال خدمات مشتریان اکسچنج 98 اینجا کلیک کنید.

پی پال یکی از معروف ترین سیستم های پرداخت الکترونیک است اما اگر می خواهید از سیستم دیگری استفاده کنید، در این مقاله با جایگزین های پی پال آشنا می شوید.

هنگامی که بحث سیستم های پرداخت الکترونیک در میان باشد، نام پی پال به عنوان یکی از معروف ترین سیستم های پرداخت الکترونیک در سر تا سر جهان، با تعداد زیادی حساب کاربری فعال، به ذهن می رسد. پی پال به نحوی طراحی شده است تا تراکنش ها و پرداخت ها را برای کاربرانش، از هر مکانی که هستند و در هر زمانی که می خواهند، آسان سازد.

این پلتفرم، ساختار هزینه ای شفافی دارد، و ویژگی ها و مزایای زیادی را به کسب و کارها و افراد ارائه می دهد. اما مانند هر چیز دیگری در این دنیا، پی پال نیز معایبی دارد، که ممکن است شما را به سمت استفاده از جایگزین های پی پال سوق دهد.

ممکن است برای انتخاب یک جایگزین برای پی پال، دلایلی مثل هزینه کمتر تراکنش یا انتقال سریع تر وجه، و یا هر دلیل دیگری داشته باشید. به همین خاطر در ادامه این مقاله، لیستی از سیستم های الکترونیک مشهورتر را برای شما معرفی می کنیم، تا بتوانید با استفاده از آن ها، جایگزین مناسب برای پی پال را انتخاب کنید.

بهترین جایگزین های پی پال کدام اند؟

در ادامه لیستی از مشهورترین جایگزین های پی پال را معرفی می کنیم، که می توانید از آن ها به جای پی پال و یا حتی همزمان با پی پال استفاده نمایید.

گوگل پی از جایگزین های پی پال

گوگل پی

گوگل پی (Google pay) می تواند هم برای کسب و کارها و هم برای افراد مفید واقع شود، چرا که کاربران می توانند در اپلیکیشن، در استور و یا در وب سایت مرچنت به پرداخت بپردازند. خرید از طریق گوگل پلی در تمامی دستگاه ها ممکن است، و به همین دلیل کاربران دیگر نیاز نیست نگران مسائلی از قبیل فراموش کردن رمزهای عبور متعدد باشند. پیوستن به این سرویس رایگان بوده، و از گوشی های اندروید و آی اوی اس پشتیبانی می کند.

وی پی

وی پی

وی پی تمامی پرداخت های پلتفرم های مختلف را ادغام می کند. این سیستم پرداخت الکترونیک، برای پرداخت سریع و شبانه روزی طراحی شده است. می توانید به صورت آنلاین، از طریق POS و با استفاده از پلتفرم های نرم افزاری پرداخت نمایید. وی پی همچنین ویژگی های زیادی برای کسب و کارها ارائه می کند.

2CheckOut از جایگزین های پی پال

2CheckOut از جایگزین های پی پال

2CheckOut یک شرکت پرداخت جهانی است که در سر تا سر دنیا می توان از آن استفاده کرد. این سیستم پرداخت الکترونیک به کاربران این امکان را می دهد از هشت نوع پرداخت استفاده کنند. در 15 زبان مختلف نیز در دسترس است، و از 87 ارز نیز پیشتیبانی می کند. این سرویس توسط قوانین ضد کلاهبرداری زیادی محافظت می شود.

اسکریل

اسکریل

اسکریل یکی از جایگزین ها و رقیب های اصلی پی پال است. بیشتر کاربران در هنگام انتخاب یک سرویس پرداخت، در ابتدا اسکریل و پی پال را با یک دیگر مقایسه می کنند. اسکریل مثل پی پال، به کاربرانش اجازه دریافت و ارسال پول، انتقال پول به حساب بانکی، و انجام پرداخت با آدرس ایمیل و پسورد را می دهد. اسکریل هزینه کمی دریافت می کند و در بیش از 30 کشور پشتیبانی می شود. ایجاد اکانت در اسکریل برای استفاده شخصی رایگان است، و اپلیکیشن موبایلی این سرویس برای اندروید و آی او اس در دسترس است.

خرید و فروش اسکریل

خرید و فروش اسکریل

از طریق وب سایت اکسچنج98 می توانید به آسانی به خرید و فروش اسکریل بپردازید.

پایونیر از جایگزین های پی پال

پایونیر از جایگزین های پی پال

پایونیر به عنوان پلتفرمی که تراکنش های سریع را ممکن می سازد، شناخته شده است. این سرویس توسط صاحبان کسب و کارها و فریلنسرها استفاده می شود، چرا که پرداخت پر سرعت و امن را ارائه می دهد. این سیستم برای تراکنش های بین المللی با هزینه کم مناسب است. پایونیر با حدود 4 میلیون کاربر در بیش تز 200 کشور در دنیا معروف است.

ایجاد حساب کاربری در پایونیر آسان است، و پس از این که این کار را انجام دادید، می توانید به سادگی پرداخت های آنلاین را در حسابتان دریافت نموده و وجه را از حساب بانکی خود یا از دستگاه های خودپرداز در سر تا سر جهان برداشت کنید.

خرید و فروش پایونیر

خرید و فروش پایونیر

از طریق وب سایت اکسچنج 98 همچنین می توانید پایونیر را نیز خرید و فروش نمایید.

Square

Square

Square می تواند یکی از بهترین جایگزین های پی پال برای اکانت های شخصی یا تجاری باشد. این سرویس بسیاری از خدمات و ویژگی های پی پال را ارائه می دهد و در برخی از آن ها نیز عملکرد بهتری دارد. سیستم هزینه ماهانه دریافت نمی کند و سیستم POS بهتری ارائه می دهد. پرداخت های موبایلی این سرویس نیز از پی پال قوی تر هستند. اما هزینه خریدهای آنلاین در این سرویس برابر با پی پال است.

پیزا

پیزا

پیزا برای پشتیبانی از بیت کوین معروف است. پیزا به کاربرانش اجازه می دهد تا ارسال پول را به صورت سریع و امن از هر کجای دنیا انجام دهند. از طرف دیگر، برای کسب و کارها مفید است، چرا که به آن ها اجازه می دهد تا فرآیند پرداخت در وب سایت های تجارت الکترونیک را انجام دهند. پیزا از کارت های اعتباری و حساب های بانکی در بیش از 25 ارز جهانی پشتیبانی می کند.

Venmo از جایگزین های پی پال

Venmo از جایگزین های پی پال

Venmo توسط بسیاری از افراد برای انجام پرداخت ها و تراکنش های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند که برای پرداخت های تجاری نیز کاربرد دارد و می توان آن را به وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایلی نیز افزود. همچنین مزایای اجتماعی نیز برای کسب و کارها دارد. کاربران همچنین می توانند Venmo را با Braintree یا پی پال ادغام کنند. اپلیکیشن موبایلی آن نیز برای اندروید و آی او اس در دسترس می باشد.

آمازون پی

آمازون پی

آمازون کاربران زیادی به عنوان تاجر، خریدار و خیریه دارد. اگر کسب و کاری را در پلتفرم آمازون راه اندازی کرده اید، استفاده از آمازون پی برای کاربران شما بسیار آسان خواهد بود، چرا که می توانند از اطلاعات اکانت آمازون خودشان برای پرداخت استفاده کنند و از امن بودن آن نیز مطمئن باشند، چون آمازون کاربران را از کلاهبرداری محافظت می کند و از این بابت هزینه ای دریافت نمی کند.

Braintree

Braintree

Braintree سرویس های زیادی از جمله Braintree Direct و Braintree Marketplace و Braintree Auth را ارائه می دهد. این سرویس راه های زیادی برای پرداخت و برای برطرف کردن نیاز کسب و کارها مختلف ارائه می دهد. از بیش از 130 نوع ارز پشتیبانی می کند، و کاربران این سرویس می توانند در بیش از 45 کشور دنیا، پرداخت انجام دهند. همچنین برای سهولت کار کاربران، امکان استفاده از پرداخت موبایلی نیز ممکن است.

Dwolla 

Dwolla

Dwolla یکی از مهم ترین جایگزین های پی پال است. اگر صاحب یک کسب و کار یا فروشگاه آنلاین باشید، می توانید مطمئن باشید که Dwolla به سادگی با اپلیکیشن شما ادغام می شود، تا خریداران شما بتوانند به راحتی از این طریق به انجام پرداخت بپردازند. هویت مشتری برای تامین امنیت، تایید می شود، و کاربران می توانند هر وقت که بخواهند، مبلغی را به حساب بانکی خود انتقال دهند.

کاربران همچنین می توانند پرداخت هایشان را اتومات کردهف و هزاران پرداخت را تنها با یک درخواست API انجام دهند. Dwolla ویژگی های امنیتی زیادی را ارائه می دهد و قیمت های آن قابل پیش بینی هستند و همچنین خدمات مشتریان خوبی را نیز فراهم آورده است.

پرو پی از جایگزین های پی پال

پرو پی از جایگزین های پی پال

چه صاحب یک کسب و کار کوچک باشید، و چه صاحب یک شرکت یا پروژه باشید، پرو پی راه هایی برای پرداخت به شما عرضه می کند که می توانید از آن ها استفاده کنید. این سرویس گزینه های زیادی را برای تسهیل پرداخت برای پرداخت های کارت اعتباری، پرداخت جهانی، و پرداخت هزینه های کمکی ارائه می کند. از مهم ترین ویژگی های پرو پی که آن را قابل توجه می سازد، می توان به پرداخت با پیام متنی و پرداخت ایمیلی با یک کلیک اشاره کرد که از طریق این سیستم پرداخت الکترونیک ممکن هستند.

Authorize.Net

Authorize.Net

این سیستم پرداخت الکترونیک، یکی از مشهورترین ها در جهان است. این سیستم به کاربران اجازه می دهد تا پرداخت های الکترونیکی و کارت اعتباری را به صورت شخصی، آنلاین یا حتی از طریق تلفن دریافت کنند. Authorize.Net دارای بیش از 43000 بازرگان و صاحب کسب و کار است که از این درگاه پرداخت در پلتفرمشان استفاده می کنند.

این سیستم هر ساله بیش از یک میلیارد تراکنش و مقدار 149 میلیارد دلار پرداخت را انجام می دهد. Authorize.Net به کاربران پشتیبانی تمام مدت را به صورت رایگان ارائه می دهد. یکی از مهم ترین ویژگی های این سیستم این است که به راحتی با پی پال و اپل پی ادغام می شود، و کسب و کارها می توانند پرداخت مشتریانشان از سر تا سر جهان را دریافت کنند. هر چند که خود کسب و کار باید در آمریکا، کانادا، انگلستان، اروپا یا استرالیا باشد.

سخن آخر

پی پال تسهیلات و ویژگی های زیادی دارد که بسیاری از افراد را به استفاده از این سرویس و بهره مندی از مزایای آن ترغیب می کند. در کل جستجو و تحقیق در مورد سیستم های پرداخت موجود در بازار، و پیدا کردن سیستمی که با اهداف و نیازهای شما مطابقت داشته باشد، بر عهده خودتان است. تمامی سیستم های پرداخت، مزایا و معایب خود را دارند و این شما هستید که باید ببینید مزایای کدام یک از آن ها به معایب آن می ارزد.

۴ نظر

 • محمد حسنی گفت:

  ب نظرم اقا فرهاد عزیز درست دقت و مطالعه نکردید.. جسارتا ی بار دیگه با دقت بیشتری مرور کن حتما متوجه میشی که چقدر برای من و شما ایرانی راهگشان

 • محمد حسنی گفت:

  با عرض ادب و احترام و خداقوت… و سباس از نوع و نحوه و کیفیت و کمیت اطلاعات و خدماتی که ارایه میدید.. که الحق جای تشکر و قدردانی بینهایت از جانب ما رو داره و بالیدن و افتخار ب خودتون از جانب شما.. مخصوصا برای ایرانی و ایرانی جماعت که گویی دنیا هیچ کاری جز در تنگنا و سختی قراردادن ایرانی نداره… خوب و باینده مستدام باشید…

 • farhad گفت:

  سلام
  خی الان کدوم از اینها میشه بعنوان ایرانی حساب باز کرد؟
  اینا که یچکدوم کاربردی برای ما ندارن..

نظر بدهید