اکسچنج 98

اکسچنج 98 سیستم تمام خودکار خرید و فروش پول های الکترونیک ازرهای دیجیتال با پشتیبانی 24 ساعته و خدمات رسالی سریع خرید و فروش کلیه پول های الکترونیک مختلف

  • پی پال
  • پرفکت مانی
  • وبمانی
  • اسکریل
  • و کلیه ارزهای دیجیتال
برای ورود به پرتال خدمات مشتریان اکسچنج 98 اینجا کلیک کنید.

طبق اخبار منتشر شده در سایت های خبری، مدیر عامل بایننس اظهارداشته است که امکان واریز و برداشت از حساب های بایننس، فردا سه شنبه در تاریخ 14 مه 2019 از سر گرفته خواهد شد.

پس از اعلام سرقت 7000 بیت کوین به ارزش 41 هزار دلار از این صرافی معتبر، برداشت و واریز در این صرافی متوقف شده بود، اما امکان مبادله از طریق توکن همچنان وجود داشت. هکر برای انجام این هک هم به کلید API و هم به کد های احراز هویت دو عاملی دسترسی داشته است و از این طریق موفق به هک بایننس شده است.

وی اظهار داشت که تیم بایننس تمام آخر هفته را بر روی این مشکل کار می کرده اند، و در این چند روز گذشته تغییرات زیاد و مهمی بر سیستم های بایننس پیاده شده است. تغییراتی که اعمال شده است شامل اضافه کردن تعداد زیادی ویژگی امنیتی جدید و حتی بعضی از سیستم ها دوباره به صورت کامل طراحی شده اند. او همچنین بیان کرد که جزئیات این تغییرات بعدا به اشتراک گذاشته خواهد شد.

معاملات در بایننس

چانگ پنگ ژائو اظهار کرد که امکان واریز و برداشت از حساب های بایننس به احتمال زیاد از فردا از سر گرفته خواهد شد، اما ممکن است به دلیل انجام آزمایش ها، انجام این کار به مدت کمی به تعویق بیافتد. او بیان داشت که برای به ثمر رسیدن این ارتقا نیاز بود که انجام معاملات در بایننس متوقف شود، و تا زمانی که این تغییرات به صورت کامل اعمال نشوند، معاملات در حالت معلق باقی خواهند ماند.

در اطلاع رسانی های پیشین، این صرافی بزرگ اعلام کرده بود که قرار است در آینده نزدیک از دستگاه های سخت افزاری تایید دو مرحله ای مانند YubiKey پشتیبانی نماید.

به این دلیل که هکرها به سرعت بیت کوین های دزدیده شده را انتقال داده بودند، بسیاری بر این عقیده بودند که این هکرها قصد دارند تا این عملیات را در چندین صرافی دیگر نیز انجام دهند.